מבצעים אטרקטיביים על צמיגים, פרונט, מצברים וחיטוי הרכב!
צ'ק אפ דואגת לבטיחותכם גם בימים אלה!מבצעים אטרקטיביים על צמיגים, מצברים וחיטוי הרכב.

צמיג שני ב-60% הנחה, חיטוי הרכב ב-20% הנחה ומצברים עד 65 אמפר ב-399 ש"ח (לא כולל מצברי Start & Stop).לפרטים נוספים, פנו לסניפי הרשת או חייגו 2575*בהתאם לתקנון המבצע.לרכב פרטי בבעלות פרטית בלבד, בתוקף עד ה-31/5/2020. צמיגים לא כוללים רכב מסחרי, ו-4X4. חיטוי הרכב בתיאום מראש בלבד.קונים שלושה צמיגי TOYO ומקבלים את הרביעי במתנה + 125 ש"ח למימוש מיידי
מבצע משתלם במיוחד ברשת צ'ק אפ:

קונים שלושה צמיגים ממותג TOYO תוצרת יפן ומקבלים את הרביעי במתנה, ובנוסף זיכוי בסך 125 ש"ח למימוש מיידי על שירותים, מוצרים או אביזרים נוספים.

כולל חבילת ההטבות הייחודית של צ'ק אפ: כיסוי נזק לצמיג, תיקון תקרים, החלפת גלגל בדרך, מילוי צמיגים בחנקן ועוד.המבצע בתוקף עד 10.03.20 או עד גמר המלאי. אין כפל מבצעים והטבות. בכפוף לתקנון. לרכב פרטי בבעלות פרטית בלבד.
רביעיית צמיגי OHTSU ב- 999 ש"ח


צ'ק אפ נותנת לך יותר!

רביעיית צמיגי Ohtsu מבית Sumitomo יפן בטכנולוגיה מתקדמת ב- 999 ש"ח בלבד.

עם חבילת ההטבות הייחודית של צ'ק אפ: כיסוי נזק לצמיג, תיקון תקרים, החלפת גלגל בדרך, מילוי צמיגים בחנקן ועוד.

המחיר תקף לצמיגים עד קוטר "16 ורוחב עד 205. המבצע בתוקף עד 31.03.20. אין כפל מבצעים.
מבצע ג'אנטים במחירים חסרי תקדים


רוצים לשדרג את הרכב? מבצע ג'אנטים משתלם במיוחד ברשת צ'ק אפ .

סט "14 ב- 999 ש"ח

סט "15 ב- 1,299 ש"ח

סט "16 ב- 1,599 ש"ח

סט "17 ב- 1,899 ש"ח

סט "18 ב- 2,499 ש"ח

לפרטים נוספים ולהזמנות - 2575*

המבצע בתוקף עד 31.03.2020 או עד גמר המלאי, לרכב פרטי בלבד. לרכבים מסחריים ו- 4X4 - תוספת של 150 ש"ח. המחירים לג'אנטים בלבד, ללא צמיגים. המחירים כוללים מע"מ והתקנה,  בסניפי נתניה, חולון, בילו ואשקלון בלבד. אין כפל מבצעים.
אפליקציית צ'ק אפ לנסיעה בראש שקט
אפליקציית השירות של צ'ק אפ מאגדת בתוכה מגוון שירותים שימושיים לרכב. חפשו בחנויות האפליקציה את Checkup il והצטרפו בעלות 9 ש"ח בחודש לחבילת Gold הכוללת:


  • תיקון תקרים

  • בדיקת חורף וזוג מגבים מתנה

  • החלפת גלגל בדרך

  • אספקת דלק

  • הנעת הרכב

  • ועוד

הסרטון שלנו
עוד יום בצ'ק אפ: לקוחה נכנסת לסניף לאחר שלא עברה טסט בגלל צמיגים. מה זה אומר בעצם? ואיך ג'ק, הצמיג המדבר של צ'ק אפ, קשור לכל העניין? 

צפו בסרטון החדש שלנו, שמסביר בקצרה ובפשטות את כל מה שאתם צריכים לדעת על השירות ברשת צ'ק אפ.

חורף בטוח בדרכים
רשת צ'ק אפ בשיתוף עמותת אור ירוק ערכו לקראת החורף בדיקות לחץ אוויר לצמיגי הרכבים בכל רחבי הארץ.

מטרת הבדיקות הייתה לוודא כי הנהגים נוסעים בבטחה וכן להסביר להם על חשיבות תקינותו של הצמיג.

בסיכום בדיקת הצמיגים התברר כי באחד מכל חמישה רכבים, לחץ האוויר בצמיגים אינו תקין.

ירון פלג, מנכ"ל רשת צ'ק אפ: החורף המתקרב הוא הזדמנות טובה לבדיקה וטיפול בצמיגי הרכב אשר מהווים את הגורם הבטיחותי החשוב ביותר בנסיעה במכונית. הצמיג הוא "הקשר" שלנו לכביש ולכן חשוב לדאוג שיאובחן ויטופל בהתאם.
פסח בטוח בדרכים
רשת צ'ק אפ בשיתוף עמותת אור ירוק יצאו במהלך חופשת הפסח בפעילות הסברה על נהיגה בטוחה בעשרות מוקדים ברחבי הארץ. מתנדבי עמותת אור ירוק התפרסו בעשרות מוקדים וחילקו חומרי הסברה הכוללים טיפים לנהיגה בטוחה.

בנוסף,רשת צ'ק אפ הזמינה את הציבור הרחב להיכנס למרכזי השירות שלה וליהנות  מבדיקת תקינות צמיגים וגם ממילוי חנקן בצמיגים מתנה,לשמירה על לחץ האוויר וחיסכון בדלק.
מנחם הורוביץ מבקר בצ'ק אפ
25.10.12

במסגרת הפינה "שווה בדיקה" ב"תכנית חסכון" בערוץ 2, יוצא מנחם הורוביץ לבקר בסניף צ'ק אפ ומגלה איך הפך הפאנצ'ר מאכער המסורתי לבית עסק עם טכנולוגיה מתקדמת, ואיך אפשר לבחור את הצמיג המתאים ביותר לנו ולשמור עליו לאורך זמן. שווה צפייה!מאמרים חדשים בפינת המאמרים באתר צ'ק אפ
בימים האחרונים עודכנה פינת המאמרים באתר צ'ק אפ ונוספו מאמרים אשר עוסקים בתחומים שונים, ביניהם איזון גלגלים, צמיגים ונסיעה בטוחה, מרכזי שירות צמיגים ועוד.לקריאת המאמרים:צמיגים לנסיעה בטוחהשמירה על תקינות צמיגים 
אירוע השקה לרשת צ'ק אפ סניף אשקלון
ביום חמישי, ה-27 לאוקטובר, התקיים אירוע השקה לרשת צ'ק אפ בסניף אשקלון. זהו הסניף השני של הרשת המתעתדת לפתוח סניפים נוספים ברחבי הארץ. את האירוע כיבדו בנוכחותם מ"מ ראש העיר מר שלמה כהן, מנכ"ל איגוד המוסכים, מר אריה אשד, אישים בכירים בתחום הרכב ובעלי מוסכים בעיר. כמו כן, כיבדו את האירוע בנוכחותם נציגי יצרנית הצמיגים, GT, מהמובילות בעולם, אשר הגיעו במיוחד לאירוע ההשקה.

צ'ק אפ הינה רשת מרכזי שירות לצמיגים השואפת להעלות את המודעות בקרב הצרכנים לחשיבות הצמיגים ולנסיעה בטוחה. כיום, עם ההתקדמות הטכנולוגית של הרכבים, צ'ק אפ מביאה את קדמת הטכנולוגיה בכל הקשור לטיפול בצמיגים בכדי להפיק מהרכב ביצועים טובים מבעבר והחשוב מכל – לשמור על בטיחות הנסיעה.
מאמר חדש בפינת המאמרים: כך תשמרו על חייכם – צמיגים מומלצים
מרכז שירות צמיגים צ'ק אפ מעדכן את הגולשים במאמרים חדשים ובטיפים לנהיגה בטוחה. פינת המאמרים עודכנה במאמר חדש העוסק בצמיגים מומלצים שמסייעים לנו לשמור על חיינו בעת נהיגה ברכב.לקריאת המאמר - כך תשמרו על חייכם – צמיגים מומלצים
מאמר חדש בפינת המאמרים: נהיגה בטוחה עם צמיגים לרכב
מרכז שירות צמיגים צ'ק אפ מעדכן את הגולשים במאמרים חדשים ובטיפים לנהיגה בטוחה. פינת המאמרים עודכנה במאמר חדש העוסק בנהיגה בטוחה עם צמיגים לרכב.לקריאת המאמר: נהיגה בטוחה עם צמיגים לרכב
מאמר חדש בפינת המאמרים: לא מתפשרים על צמיגים לרכב
מרכז שירות צמיגים צ'ק אפ מעדכן את הגולשים במאמרים חדשים ובטיפים לנהיגה בטוחה. פינת המאמרים עודכנה במאמר חדש העוסק בצמיגים לרכב והאיסור להתפשר על איכותם.לקריאת המאמר: לא מתפשרים על צמיגים לרכב 
מאמר חדש בפינת המאמרים: חשיבותו של כיוון פרונט
מרכז שירות צמיגים צ'ק אפ מעדכן את הגולשים במאמרים חדשים ובטיפים לנהיגה בטוחה. פינת המאמרים עודכנה במאמר חדש העוסק בחשיבותו של כיוון פרונט.לקריאת המאמר: חשיבותו של כיוון פרונט
מאמר חדש בפינת המאמרים: אז מה עם הרגליים של האוטו?
מרכז שירות צמיגים צ'ק אפ מעדכן את הגולשים במאמרים חדשים ובטיפים לנהיגה בטוחה. פינת המאמרים עודכנה במאמר חדש העוסק בצמיגים לרכב.
מאמר חדש בפינת המאמרים: צמיג טוב – חשוב או לא?
מרכז שירות צמיגים צ'ק אפ מעדכן את הגולשים במאמרים חדשים ובטיפים לנהיגה בטוחה. פינת המאמרים עודכנה במאמר חדש העוסק בצמיגים לרכב ובחשיבותם.לקריאת המאמר: צמיג טוב – חשוב או לא?

מאמר חדש בפינת המאמרים: צמיגים מומלצים ויפים לרכב
מרכז שירות צמיגים צ'ק אפ מעדכן את הגולשים במאמרים חדשים ובטיפים לנהיגה בטוחה. פינת המאמרים עודכנה במאמר חדש העוסק בצמיגים לרכב וביופי של הצמיגים השונים.לקריאת המאמר: צמיגים מומלצים ויפים לרכב
מאמר חדש בפינת מאמרים: צמיגים מפונצ'רים? חפשו פנצ'ריה איכותית
פנצ'ריה היא מצרך בסיסי לכל מי שמחזיק רכב, הרי רכב מגיע עם ארבעה צמיגים. זה אומר סיכויים גבוהים מאוד להגיע למצב של פנצ'ר בצמיג מדי כמה חודשים. 
מאמר חדש בפינת מאמרים: האם ממחזרים צמיגים?
העולם מודע יותר לנזקים הנגרמים לאיכות הסביבה ולכדור הארץ על ידי ניצול משאבים מתכלים. אם נמשיך להשתמש במשאבי כדור הארץ בשביל ייצור וצריכה ניצור נזשקים בלתי הפיכים. אז האם ניתן למחזר גם צמיגים על מנת לשמור על כדור הארץ ? את התשובה תמצאו במאמר.לקריאת המאמר המלא: האם ממחזרים צמיגים?

מאמר חדש בפינת מאמרים: הכנת צמיגים לימים גשומים
לקראת החורף בדרך כלל אנחנו מתכנסים ומתכוננים ונערכים לימים הקרים והגשומים. החורף ידוע כעונת השפעת הרשמית וכל אחד מתכונן בדרך אחרת. אחד הדברים שחשוב להכין הוא הצמיגים ברכב.לקריאת המאמר המלא: הכנת צמיגים לימים גשומים
מאמר חדש בפינת מאמרים: צריכים להחליף צמיגים? תבחרו מקום בקפידה
צמיגים צריך להחליף מדי פעם. נכון אמנם שהם באים ביחד עם הרכב, ונראים בלתי מנוצחים למעט פנצ'ר מדי פעם, אבל האמת היא שגם צמיגים צריכים בדיקה אחת לתקופה ובמידת הצורך החלפה.מאמר חדש בפינת מאמרים :
רשימת שאלות נפוצות באתר צ'ק אפ
ניוזלטר צ'ק אפ מרץ 2013
ניוזלטר צ'ק אפ מרץ 2013

* חשיבות הצמיגים ברכב, 

* כמה אתה יכול להרוויח או להפסיד וזאת מבלי להשקיע אפילו שקל אחד.
מאמר חדש בפינת מאמרים : תיקון תקרים
ניוזלטר צ'ק אפ אפריל 2013 עלה לאתר
מבצע זיכוי חשבונית ללקוח פנגו
פירוט נוסף בהמשךתקנון מבצע פנגו צ'ק אפ.pdf
 
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה
אנחנו מודים לך על שליחת המשוב
יש למלא את הטופס במלואו