חישוקי מגנזיום

חישוקי סגסוגת קלה, המכונים לעתים חישוקי מגנזיום או ג'נטים, מיוצרים מסגסוגת חומרים, הכוללת סוגי מתכת שונים וחומרים נוספים, שמטרתם לחזק את הג'אנטים ולהבטיח את עמידותם לאורך זמן. מקורו של השם חישוקי מגנזיום הוא בכך שהמרכיב העיקרי בג'אנטים הראשונים, שהוצגו בשנות ה- 60, אכן היה מגנזיום, אך כיום המתכת העיקרי במרבית הג'אנטים היא אלומיניום. 

בנוסף למראה היוקרתי והספורטיבי של הג'אנטים, המוסיף עוצמה למראה הרכב, לג'נטים ישנם שני יתרונות נוספים על פני חישוקי ברזל סטנדרטיים:
  1. משקל הג'אנטים נמוך יותר ממשקל חישוקי הברזל, דבר המסייע למערכת המתלים "להיצמד" לכביש ובכך לתרום לאחיזת הכביש ולשיפור איכות הנסיעה.
  2. עיצוב הג'אנטים והחומרים ממנו הם עשויים מסייעים בשחרור יעיל יותר של החום ממערכת הבלמים ברכב, דבר המשפר את ביצועי הבלימה של הרכב.
בעבר הורכבו ג'נטים מקוריים רק במספר מצומצם של כלי רכב יוקרתיים או ספורטיביים, אך כיום מותקנים ג'אנטים כיום במספר הולך וגדל של דגמי רכב חדשים. חישוקים אלה מעניקים לרכב מראה ספורטיבי, יוקרתי ומרשים. לקוחות רבים מעוניינים להחליף את חישוקי הברזל ברכבם ולהתקין במקומם ג'נטים, המשפרים את מראה הרכב. ישנם גם מקרים בהם מסופקים עם הרכב ג'אנטים מקוריים, אך הם אינם טועמים את טעמו של בעל הרכב, המעוניין להחליף אותם בג'נטים מגנזיום מדגם מרשים, ספורטיבי או יוקרתי יותר. כמו כן, לעתים בוחר בעל הרכב להגדיל את קוטר הצמיגים ברכבו, ובמקרה כזה נדרשת החלפה של ג'נטים לרכב בנוסף להחלפת הצמיגים.

בסניפי רשת צ'ק אפ קיימת תצוגה נרחבת של חישוקי מגנזיום, המתאימים למגוון רחב של דגמי רכב. בין השאר מוצגים ג'נטים ממותגי היוקרה BORBET הגרמני ו- MOMO Italy  האיטלקי בנוסף למגוון רחב של ג'נטים לרכב במגוון עיצובים. כך יכול כל לקוח לבחור ג'אנטים לפי טעמו והעדפותיו. מגוון הג'נטים הנמכרים בסניפי צ'ק אפ כולל ג'נטים לרכב בעיצוב קלאסי לצד עיצובים מודרניים וספורטיביים, ודגמים המשלבים שני צבעים, בהתאם לסגנון העיצוב העדכני של ג'אנטים המעוצבים ע"י החברות המובילות בעולם ומותקנים על דגמי רכב חדשים.

מחירי ג'נטים מגנזיום ברשת צ'ק אפ הינם משתלמים במיוחד, ולעתים מוצעים מבצעים מיוחדים על חלק או כל מבחר ג'נטים לרכב – כדאי לברר בסניפים! במידת הצורך מבצעים בעת ההתקנה העברה של חיישני בקרת לחץ הניפוח בצמיגים (TPMS) מהג'נטים הנוכחיים ברכב לג'נטים החדשים.

אתם מוזמנים לדפדף בקטלוגים, ולהתרשם מהמגוון הרחב של חישוקי מגנזיום הנמכרים ברשת צ'ק אפ, להתרשם מהאפשרויות הרבות ולבחור את הסגנון העיצובי המועדף עליכם. 

ההתאמה של ג'נטים לרכב מתבצעת על פי מספר נתונים שנקבעו על ידי יצרן הרכב, ולכן לא כל סט ג'אנטים בקוטר מסויים מתאימים לכל רכב עליו מתוקנים צמיגים באותו קוטר. לכן, על מנת להתאים חישוקי מגנזיום ג'נטים לרכב שלכם, מומלץ לפנות ישירות לאחד מסניפי רשת צ'ק אפ.

לצפייה במבחר הדגמים בחרו בקטלוג המבוקש.

 

 
  


 
 
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה
אנחנו מודים לך על שליחת המשוב
יש למלא את הטופס במלואו