צמיגים לרכב

ארבעת הצמיגים הם הקשר היחיד של רכבך עם הכביש, ולכן יש להם השפעה רבה על ביצועי הרכב ועל בטיחות הנסיעה.

בעת רכישת זוג צמיגים באחד מסניפי רשת צ'ק אפ אנו מבצעים ללא תשלום בדיקת בטיחות של המערכות התומכות בצמיג (בלמים, בולמי זעזועים וכיוון פרונט), וזאת על מנת לוודא שתפקודם של הצמיגים החדשים לא ייפגע עקב פגם באחת המערכות התומכות בהם. כל פגם כזה פוגע בבטיחות הנסיעה, מקצר את חיי הצמיגים ומגביר את צריכת הדלק.

בנוסף, אנו ממליצים לבדוק את לחץ הניפוח בצמיגים לפחות אחת לחודש, ולוודא שהוא תואם את הוראות יצרן הרכב. לחץ ניפוח לא תקים בצמיגים פוגע בבטיחות הנסיעה, מקצר את חיי הצמיגים ומגביר את צריכת הדלק.

מדוע חשוב לבדוק צמיגי הרכב?

מאחר שהצמיגים הם הקשר היחיד של הרכב עם הכביש, כל פגם בהם או במערכות התומכות בהם פוגע בתפקוד המיטבי שלהם וכתוצאה ישירה – פוגע בבטיחות הנסיעה.

לדוגמא, לחץ ניפוח נמוך מהמומלץ ע"י יצרן הרכב מאריך את מרחק הבלימה של הצמיג, כך שבעת בלימת חירום המרחק אותו יעבור הרכב עד לעצירה יהיה ארוך יותר. פגם בצמיג שאינו מטופל עלול להוביל לכשל בצמיג תוך כדי נסיעה, ועקב כך לאובדן שליטה של הנהג על הרכב. על מנת להימנע מכך, מומלץ לבדוק את הצמיגים לעתים קרובות ולוודא שלחץ הניפוח בהם תואם להמלצות יצרן הרכב.

צמיגים לרכב – כל הדגמים

בסניפי רשת צ'ק אפ שמים דגש לא רק על תקינות הצמיגים אלא גם על איכותם, וזו הסיבה שתמצאו אצלנו מגוון מותגי צמיגים איכותיים, ברמות מחיר שונות. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי שיאפשר לכם לבחור את הצמיגים המתאימים ביותר לצרכי הנהיגה ולתקציב שלכם.

1. צמיגי TOYO – טויו – יצרנית צמיגים יפנית. צמיגי החברה מתוכננים בטכנולוגיה חדשנית על ידי מערכת סימולציה מתקדמת המדמה נסיעה בתנאים שונים. צמיגי החברה מגיעים בהרכבה מקורית על דגמי מאזדה השונים.

2. צמיגי HANKOOK – הנקוק – יצרנית הצמיגים  הגדולה ביותר בדרום קוריאה והשביעית בגודלה בעולם. לחברה מספר מפעלי ייצור ברחבי העולם וצמיגיה מיוצרים בטכנולוגיה חדישה. צמיגי הנקוק מגיעים בהרכבה מקורית על מגוון רחב של דגמי רכב מתוצרת יונדאי, קיה, שברלוט, פולקסווגן, סקודה, פורד, אופל, אאודי ועוד.

3. צמיגי FALKEN – פאלקן – מותג צמיגים יפני מקבוצת Sumitomo, יצרן הצמיגים השישי בגודלו בעולם. צמיגי החברה מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומציעים תמורה מצויינת ללקוחות.

4. צמיגי NITTO – ניטו - מותג צמיגים יפני מבית טויו, המתמחה בצמיגים לרכבי פנאי, יוקרה וספורט, עבור חובבי נהיגה. הצמיגים מתוכננים באמצעות מודלים ממוחשבים ועושים שימוש בהרכב חומרים מתקדם על מנת להבטיח אחיזת כביש מעולה והיגוי משופר.

5. צמיגי GT -  יצרנית המובילה ומקדמת את מגמת ההתפתחות של תעשיית הצמיגים הסינית והינה אחת מיצרנית הצמיגים הגדולות בדרום-מזרח אסיה. לחברה שבעה מפעלי ייצור מתקדמים ומרכזי מחקר ופיתוח חדשניים. צמיגי החברה נמכרים במספר רב של מדינות, לרבות ארה"ב ואירופה, וזוכים לשבח במבחנים השוואתיים.

6. צמיגי LANDSAIL - לנדסייל - מתוכננים ומיוצרים בסין ע"י חברת Sentaida Group Co. Ltd, בניהול צוות טכנולוגי אירופאי ומציבים סטנדרטים חדשים של איכות ויחס עלות/תועלת. צמיגי החברה זכו בציונים טובים במבחני צמיגים השוואתיים ובלתי תלויים.

7. צמיגי OVATION – אוביישן - יצרנית צמיגים סינית המציגה גידול מרשים במכירות מדי שנה. החברה מייצרת צמיגים באיכות גבוהה הודות לטכנולוגיה חדשנית ומתקני ייצור חדישים.

8. צמיגי FARROAD - פארוד - מיוצרים במפעל החברה בשנדונג, סין, המייצר כ- 20 מיליון צמיגים מדי שנה. הצמיגים מיוצרים בטכנולוגיה חדישה ועומדים בכל הדרישות המעודכנות של התקינה האירופאית המעודכנת, בדגש על צריכת דלק מופחתת.

צמיגים לרכב
 
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה
אנחנו מודים לך על שליחת המשוב
יש למלא את הטופס במלואו