ברוכים הבאים לסניף רחובות - בילו סנטר!

בילו סנטר (ליד שופרסל דיל)
שעות פעילות:


ימים א-ה: 08:00-17:00
יום ו: 08:00-13:00

מחפשים צמיגים ברחובות בבילו סנטר או כיוון פרונט ברחובות בבילו סנטר?

צ'ק אפ רחובות בילו סנטר הינו מרכז שירות לצמיגים, השם לעצמו מטרה לתרום למודעות הצרכן בכל הקשור לחשיבות הצמיגים ברכב ולהנהיג נורמות ושיטות עבודה מתקדמות מהנהוגים בתחום. 

בצ'ק אפ מבצעים החלפת צמיגים ברחובות בבילו סנטר, תוך שימוש בציוד מתקדם לאיזון גלגלים מדוייק המבטיח נסיעה נעימה וחלקה ללא רעידות.

בסניף בילו סנטר פועל מכון בדיקת רכב ממוחשבת לפני קנייה. לפרטים נוספים על מכון בדיקת רכב לפי קנייה.

לקוח הרוכש זוג צמיגים בסניף צ'ק אפ בילו סנטר מקבל ללא תשלום חבילת הטבות ייחודית, שנועדה לשמור על בטיחות הנסיעה ועל ההשקעה הכספית של הלקוח לאורך זמן. חבילת ההטבות כוללת כיסוי במקרה של נזק לצמיג, תיקון תקרים ללא הגבלה, החלפת גלגל בדרך, מילוי צמיגים בחנקן לשמירה על לחץ הניפוח בהם לאורך זמן והטבות נוספות.

כמו כן, לאחר התקנת צמיגים רחובות מבצעים בדיקת בטיחות, הכוללת בדיקת ביצועי בלמים, ביצועי בולמי זעזועים וביצועי כיוון גלגלים. זאת, על מנת לוודא שהצמיגים החדשים יתפקדו כראוי, ושהנסיעה תהיה נעימה, נוחה והכי חשוב – בטוחה.

בנוסף מבצעים בסניף כיוון פרונט ברחובות בילו סנטר בטכנולוגיית תלת מימד, עם ציוד ממוחשב המתקדם מסוגו בעולם. זאת, על מנת להבטיח נסיעה בטוחה, נוחה ונעימה.

כמו כן, בסניף קיימת תצוגה גדולה של ג'נטים (חישוקים), וניתן לבצע בו רכישה והתקנה של מצבר לרכב ואביזרים לרכב. בנוסף מתבצע בסניף טיפול בחיישני בקרת לחץ ניפוח בצמיגים (TPMS), לרבות החלפה של חיישנים פגומים וכיול חיישנים.

אתם מוזמנים לסניף צ'ק אפ בילו סנטר לביצוע כיוון פרונט רחובות, החלפת צמיגים רחובות וביצוע עבודות נוספות.
< חזור לרשימת הסניפים

מעוניין ליצור קשר? מלא את פרטיך
ניתן להתקשר ישירות לסניף: 08-9578770
 
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה
אנחנו מודים לך על שליחת המשוב
יש למלא את הטופס במלואו