ברוכים הבאים לסניף רמת גן!

תובל 15 רמת גן
שעות פעילות:
ימים א-ה: 08:00-17:00
יום ו: 08:00-13:00
מחפשים צמיגים רמת גן או כיוון פרונט רמת גן? סניף רמת גן של רשת צ'ק אפ מעניק שירות לצמיגים ברמת גן ולמערכות התומכות בהם, לרבות צמיגים המצויידים במערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים (TPMS). 

על רכישת זוג צמיגים רמת גן מקבלים את חבילת ההטבות של רשת צ'ק אפ, הכוללת כיסוי נזק לצמיגים, תיקון תקרים, שירות החלפת גלגל בדרך, מילוי צמיגים בחנקן ועוד. הכל במטרה לשמור על בטיחות הנסיעה ועל ההשקעה הכספית הכרוכה ברכישת צמיגים חדשים.

בסניף מבצעים בדיקות בטיחות (מיני-ליין) לכל רכב עליו הותקנו צמיגים חדשים, על מנת לוודא שהמערכות התומכות בצמיג (בלמים, בולמי זעזועים וכיוון גלגלים) מתפקדות כנדרש.

בנוסף, מבוצעים בסניף טיפולי מכונאות קלה, טיפולים שוטפים ושירות העברת טסטים.

בסניף קיימת תצוגה גדולה של גא'נטים (חישוקי סגסוגת) ושל אביזרים לרכב, לרבות ג'נטים ואביזרים מתוצרת MOMO Italy.

בסניף מבצעים בדיקה והחלפה של מצברים לרכב וכמו כן כיוון גלגלים וכיוון פרונט ממוחשבים בטכנולוגיית תלת מימד, באמצעות ציוד ממוחשב המתקדם מסוגו בעולם. כיוון פרונט רמת גן מבוצע בהתאם לנתונים של כל דגם רכב, בהתאם להנחיות היצרן, כפי מופיעים בבסיס הנתונים של המערכת. זאת, על מנת להבטיח את בטיחות הנסיעה, חסכון  בדלק ושחיקה מינימלית של הצמיגים.

צ'ק אפ מביאה את קדמת הטכנולוגיה בכל הקשור לטיפול צמיגים רמת גן ובנוסף כיוון פרונט רמת גן. כי אצלנו לא תקבל רק צמיגים חדשים, אלא גם בדיקות לבטיחות הרכב, ליווי לאחר הקנייה, סל שירותים והטבות הנלווים לקניה, וכל זה באווירה מקצועית ונעימה.
< חזור לרשימת הסניפים

מעוניין ליצור קשר? מלא את פרטיך
ניתן להתקשר ישירות לסניף: 03-7516196
 
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה
אנחנו מודים לך על שליחת המשוב
יש למלא את הטופס במלואו