ברוכים הבאים לסניף אשקלון!

שד' התעשיה 11, אשקלון
שעות פעילות:


ימים א-ה: 08:00-17:00
יום ו: 08:00-13:00

מחפשים צמיגים באשקלון או כיוון פרונט באשקלון?

צ'ק אפ אשקלון הינו מרכז שירות לצמיגים, השם לעצמו מטרה לתרום למודעות הצרכן בכל הקשור לחשיבות הצמיגים ברכב ולהנהיג נורמות ושיטות עבודה מתקדמות מהנהוגים בתחום. 

בין השירותים הניתנים בצ'ק אפ אשקלון: תיקון תקרים, החלפת צמיגים אשקלון, כיוון פרונט אשקלון, מכירת מצברים, מכירת אביזרים לרכב. כמו כן קיימת בסניף תצוגה גדולה של חישוקים לרכב ג'נטים ג'אנטים. בסניף קיימת מחלקה העוסקת בצמיגים ובכיוון פרונט לרכב כבד.

בסניף אשקלון פועל מכון בדיקת רכב ממוחשבת לפני קנייה. לפרטים נוספים על מכון בדיקת רכב לפי קנייה.

הציוד בו נעשה שימוש בסניף אשקלון הוא מהמתקדמים ביותר מסוגו בעולם, ומאפשר לבצע איזון גלגלים מדוייק בעת רכישת צמיגים אשקלון, המבטיח נסיעה חלקה ומונע רעידות. 

לקוח הרוכש זוג צמיגים בסניף מקבל את חבילת ההטבות הייחודית של רשת צ'ק אפ. החבילה כוללת כיסוי נזק לצמיגים, החלפת גלגל בדרך, תיקון תקרים ללא תשלום וללא הגבלה לכל אורך חיי הצמיג, מילוי צמיגים בחנקן, רוטציה (העברת הצמיגים האחוריים קדימה ולהיפך על מנת להאריך את חייהם)  ועוד. מרכיבי החבילה נועדו לשמור על בטיחות הנסיעה וכמו כן לשמור על ההשקעה הכספית של הלקוח לאורך זמן.

הציוד בו נעשה שימוש בעת ביצוע כיוון פרונט אשקלון הוא המתקדם מסוגו בעולם. המערכת בודקת את זוויות הגלגלים ברכב ומשווה אותן לנתונים המקוריים כפי שקבע יצרן הרכב. באופן זה מתבצע כיוון הפרונט באופן המדוייק ביותר, ומבטיח את בטיחות הנסיעה, כמו גם שמירה על שחיקה נכונה ומאוזנת של הצמיגים.

נשמח לראות אתכם בסניף אשקלון ולהציע לכם שירותי החלפת צמיגים באשקלון וביצוע כיוון פרונט אשקלון.
< חזור לרשימת הסניפים

מעוניין ליצור קשר? מלא את פרטיך
ניתן להתקשר ישירות לסניף: 08-6212333
 
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה
אנחנו מודים לך על שליחת המשוב
יש למלא את הטופס במלואו