ברוכים הבאים לסניף חולון!

רח' האורגים 11, חולון
שעות פעילות:
ימים א-ה: 07:30-17:00
יום ו: 07:30-13:00
מחפשים צמיגים בחולון או כיוון פרונט בחולון? סניף צ'ק אפ חולון הינו מרכז שירות לצמיגים, השם לעצמו מטרה לתרום למודעות הצרכן בכל הקשור לחשיבות הצמיגים ברכב.

בסניף מבוצעים החלפת צמיגים חולון וביצוע כיוון פרונט חולון, תיקון תקרים (פנצ'רים), מכירה והתקנה של ג'נטים (חישוקים לרכב), מכירה והתקנה של מצברים לרכב, מכירת אביזרים לרכב וטיפול במערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים (TPMS).

לקוח הרוכש זוג צמיגים חולון או יותר בסניף חולון מקבל את חבילת ההטבות הייחודית של רשת צ'ק אפ, הכוללת כיסוי במקרה של נזק לצמיג, תיקון תקרים ללא הגבלה, החלפת גלגל בדרך, רוטציה -העברת הצמיגים הקדמיים אחורה ולהיפך אחת לשנה, מילוי צמיגים בחנקן ועוד. ההטבות נועדו לשמור על בטיחות הנסיעה ועל ההשקעה הכספית של הלקוח לאורך זמן.

כל לקוח הרוכש זוג צמיגים מקבל מילוי צמיגים בחנקן ללא תשלום וללא הגבלה לכל אורך חיי הצמיג. מילוי הצמיגים בחנקן שומר על לחץ הניפוח בצמיגים לאורך זמן, ובכל מסייע לחסכון בדלק, להארכת חיי הצמיג ולשמירה על בטיחות הנסיעה.

כיוון פרונט מבוצע בסניף בטכנולוגיית תלת מימד, באמצעות מערכת ממוחשבת, המתקדמת מסוגה בעולם. המערכת בודקת את זוויות הגלגלים הנוכחיות ברכב ומשווה אותן לנתונים המקוריים שאותם קבע יצרן הרכב, באופן פרטני לכל דגם רכב. באופן זה מבוצע כיוון פרונט חולון באופן המדוייק ביותר, על מנת למנוע משיכות, לשמור על הצמיגים לאורך זמן ולהבטיח את יציבות הרכב, את אחיזת הכביש ואת בטיחות הנסיעה.

אתם מוזמנים לסניף צ'ק אפ חולון לביצוע כיוון פרונט, החלפת צמיגים בחולון וביצוע עבודות נוספות.
< חזור לרשימת הסניפים

מעוניין ליצור קשר? מלא את פרטיך
ניתן להתקשר ישירות לסניף: 03-6534914
 
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה
אנחנו מודים לך על שליחת המשוב
יש למלא את הטופס במלואו